Trénink a vyjížďky na koních

NABÍZÍME UNIKÁTNÍ MOŽNOST TRÉNINKU PRO POKROČILEJŠÍ JEZDCE

Kobylka Žitnas Panja byla na letošním Mistrovství České republiky na skvělém čtvrtém místě.
Panja získala titul Mistryně České republiky v roce 2009 a titul Vicemistryně České republiky v roce 2010 v drezúrních soutěžích.
Jedná se sice o veliký úspech, ale bohužel jezdkyně Kristýnka nemá možnost pravidelně trénovat, a to bylo jistě na škodu celkového umístění.
Nabízíme proto možnost intenzivních tréninků nebo i sportovního pronájmu kobylky a rádi bychom zkusili opět atakovat nejvyšší soutěže v drezúrách v roce 2014.
Tréninky vede sama Míša Kralertová a zajistí i potřebnou přípravu koně.
Detaily o Panje:poník Zitnas Panja a v sekci „Žáci“
V případě zájmu nás určitě kontaktujte.

Pod vedením zkušené trenérky Michaely Kralertové můžete absolvovat

  • vyjížďky malebným okolím vesnice Mutyněves nedaleko Ratmírovského rybníka v kraji České Kanady a krásného města Jindřichův Hradec
  • přípravu na zkoušky základního jezdeckého výcviku na začátku Vaší sportovní kariéry (v rámci přípravy pod vedením zkušeného trenéra má naše škola vysokou úspěšnost svých uchazečů u zkoušek ZZVJ od kategorie nejmenších dětí až po kategorii dospělých jezdců)
  • přípravu vašich koní pro Výkonnostní zkoušky
  • přiježdění a zotavení koní pro sportovní i amatérské účely
  • několikadenní kurzy nebo semináře pro jezdce nebo jezdce a koňmi
  • trénink ve všech disciplínách klasického ježdění na nejvyšší úrovni (podívejte se na žáky a jejich úspěchy – účast na mistrovství Evropy v soutěži všestrannosti, mistrovský titul v drezúře dětí a další)

a to vše v příjemném prostředí a s dobrou náladou.